fbpx

Privatus pokerio renginys

privatus pokerio turnyras Kaune

Patinka žaisti pokerį? Norite su draugais ar kolegomis turėti privatų pokerio vakarą privačioje erdvėje be pašalinių žmonių?

Kviečiame rinktis “Mafijos namus”. Pačiame Kaune centre “Bokštas” pastate, Kanto g. 18, įsikūrę “Mafijos namai” turi erdvę su pokerio stalu bei apvaliais stalais, prie kurių gali būti žaidžiama Mafija, pokeris ar k.t. Esant poreikiui galime pasirūpinti didesniu kiekiu pokerių stalų.

Galite rinktis tiek su dalintoja/u tiek be (jeigu norite savarankiškai žaisti).

Privatus pokerio renginys “Mafijos namuose”

Mūsų komanda yra pasiruošusi ne tik pravesti jums pokerio mini turnyrą ar tiesiog padalinti jūsų renginio metu – mes mielai supažindinsime jus su pokerio taisyklėmis visiškai nuo nulio.

Tad jeigu norite išbandyti šį žaidimą su draugų ar kolegų kompanija, o galbūt artėja mergvakaris/bernvakaris, gimtadienis ir norite taip nustebinti sau artimą žmogų – susisiekite ir mes mielai padėsime suorganizuoti staigmeną!

pokeris bernvakaris privatus zaidimas mafijos namai kaunas black

Mūsų patalpose jauskitės, kaip namuose! Čia galite atsinešti savo maistą bei gėrimus. Jūsų pageidavimu užkandžiais bei mobiliu baru – pasirūpinsime mes. Turime didelį partnerių ratą tad esame tikri – galime išpildyti bet kokius jūsų lūkesčius.

DĖMESIO! Pokerio stalas į renginių erdvę yra atvežamas tik užsisakius renginį su pokerio žaidimu. Dėl pokerio stalų užimtumo – teiraukitės mūsų kontaktais. Gruodžio mėnesį jau neturime laisvų vietų.

Norite privataus pokerio renginio? Susisiekite su mumis!