fbpx

Paauglių gimtadieniai su Mafija žaidimu

paaugliu gimtadienis su mafija zaidimu

Trūksta idėjų, kaip nustebinti savo paauglį sūnų ar dukrą gimtadienio proga? Rodos viskas išbandyta? Kviečiame švęsti su Mafijos žaidimu! Paauglių gimtadieniai Mafijos tema tampa vis populiaresni. Žaidimas, kuris ne tik suteikia puikių emocijų, tačiau tuo pačiu ir lavina daug asmeninių savybių.

Vedame Mafijos žaidimus visoje Lietuvoje. Jeigu jūsų renginys Kaune – galime pasiūlyti ir savo renginių erdvę “Mafijos namai”.

Kodėl verta rinktis Mafijos žaidimą?

Teminiai vakarėliai yra labai populiaru tiek tarp suaugusiųjų, tiek tarp paauglių. Mafija – labai populiaru, juk taip norisi pabūti tais “blogiukais” su ginklais. Tiesa pats Mafijos žaidimas yra daugiau susijęs su skatinimu bendrauti, argumentuoti savo nuomonę bei mokėti priimti ir išklausyti kitų įžvalgas.

Mafijos žaidimo metu dažnai atsiskleidžia tiek stipriosios, tiek silpnosios savybės. Vieni lengvai įsikūnija į jiems priskirtą personažą ir parodo savo gebėjimą atsipalaiduoti, atsiriboti nuo “kasdieninio AŠ” ir nusikelti į fantazijos ir vaidmenų žaidimą. Deja kitiems tai tampa tikru iššūkiu ir juos sukausto mintys “O ką jeigu nusikalbėsiu… ką pagalvos kiti apie mane… gal geriau patylėsiu”.. Mūsų kaip vedėjų tikslas yra atrasti stipriąsias paauglių savybes ir jas įvardinti, pagirti. Pastebėjus silpnąsias – papasakoti, kokia būtų jam/jai asmeninė nauda jeigu tą silpnybę paverstų savo stiprybe. Mūsų tikslas yra ne tik supažindinti su Mafijos žaidimu bei suteikti nuostabių emocijų. Mums labai svarbu parodyti ypatingai paaugliams, kaip yra svarbu mokėti bendrauti, išklausyti kitus, argumentuoti savo nuomonę, atsiriboti nuo “kasdienio AŠ” ir leisti sau pabūti lankstiems pagal situaciją ir nebijoti klysti, nebijoti ekspermentuoti.

Domina paaugliams gimtadienis su Mafijos žaidimu? Susisiekite!