fbpx

Mafija žaidimo taisyklės ir versijos

veikmes statyba imones renginys mafijos zaidimas su mafija tamsoje

Mafija yra komandinis vaidmenų žaidimas. Tai yra ypatingas žaidimas, kuris lavina jūsų gebėjimus, padeda sukoncentruoti dėmesį ir atsiriboti nuo rutinos.

Mafija žaidimas yra labai populiarus tarptautiniu mąstu, vyksta turnyrai, todėl manyti, kad šis žaidimas tinka tik asmeninių švenčių metu – klaidinga.

Žaidimas prasideda nuo kortų traukimo, tam, kad kiekvienas žaidėjas sužinotų savo vaidmenį žaidime.

Mafija žaidimo eiga ir tikslas

mafija zaidimo taisykles

Mafijos žaidimas turi dvi versijas: Pramoginė Mafija ir Sportinė Mafija. Įprastai sportinė mafija yra žaidžiama Mafijos klubuose, turnyruose arba taikomas, kaip mokomasis žaidimas įmonės “teambuildinguis” ar k.t. Pramoginė mafija žaidžiama asmeninių ar įmonių švenčių metu, kada yra tikslas susipažinti su mafijos žaidimu, geriau pažinti save ir draugus/kolegas bei patirti nuostabias emocijas ir atsiriboti nuo savo kasdienybės.

Sportinės Mafijos žaidimo taisyklės ir formatas:

  • Vienu metu žaidžia 10 žaidėjų
  • Dvi komandos: Mafija ir Miestelio gyventojai
  • Mafijos komandoje: 2 Mafijos nariai ir 1 Mafijos bosas
  • Miestelio komandoje: 6 miestelio gyventojai ir 1 Šerifas
  • Žaidimo etapai: Naktis ir diena
  • Nakties metu: išdalinami vaidmenys, mafija susipažįsta ir susitaria, ką šaudys. Mafijos bosas ieško šerifo, šerifas ieško mafijos.
  • Dienos metu: kiekvienas žaidėjas turi po 1 minutę savo kalbai, vyksta balsavimas
  • Žaidimo tikslas: miestelio gyventojų tikslas rasti mafiją ir ją išbalsuoti dienos metu, mafijos tikslas nakties metu nušauti miestelio gyventoją, o dienos metu įtakoti balsavimą, kad būtų išbalsuotas miestelio gyventojas.
  • Žaidimo pabaiga: jeigu žaidime lieka po lygiai abiejų komandų atstovų (t.y. 3 Mafijos ir 3 miesto, 2 Mafijos ir 2 miesto, 1 Mafijos ir 1 miesto) – skelbiama Mafijos pergalė. Miestelis laimi tik tada, jeigu išbalsuoja visus 3 Mafijos komandos narius.

Pramoginėje Mafijos žaidimo versijoje gali žaisti 8-12asm. atitinkamai pagal dalyvių skaičių yra tokios komandos:

Prie 8 žaidėjų: 2 Mafijos komandos nariai ir 6 Miestelio komandos nariai, prie 12 žaidėjų – 4 Mafijos komandos nariai ir 8 Miestelio.

Pramoginėje versijoje turime ir papildomas roles miestelio komandoje: daktaras (visada), plaštakė ir maniakas (priklausomai nuo dalyvių pageidavimų) bei UNIKALIUS dienos scenarijus, tam kad dalyviai galėtų atsiriboti nuo savo kasdienybės ir pasinerti į vaidmenų žaidimą.

Žaidimas paremtas psichologija, loginiu mąstymu, skaičiavimu ir gebėjimu įsiminti kitų žaidėjų kalbas ir atliktus veiksmus. Žaidimas skirstomas į lygius nuo pradedančiųjų iki profesionalų, todėl tai yra žaidimas, kuriame visada galima augti ir tobulėti.

Mafijos žaidimui rekomenduojama, kad minimalus žaidėjo amžius būtų ne mažiau, kaip 12 metų. Tiesa, kad ypač paaugliai yra labai skirtingi, todėl reiktų atsižvelgti į kiekvieną atvejį individualiai.

gimtadienis su mafija zaidimu mafijos namai black

Norite ir jūs savo renginį paversti nepamirštamu?

Susisiekite su mumis